Pronađeno
3
4zida
220.000 €
7.333 €/m²
7 soba
·
30 m²
Smederevo
›
Petrijevo
7min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.000 €
382 €/m²
Četvorosoban
·
170 m²
Smederevo
›
Petrijevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
208 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Smederevo
›
Petrijevo
7min
28min