Pronađeno
133
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
678.000 €
1.198 €/m²
566 m²
Smederevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
1.688 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/6 sprat
Smederevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.000 €
1.255 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/3 sprat
Smederevo
›
Kovačićevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.000 €
1.160 €/m²
Trosoban
·
94 m²
·
6/6 sprat
Smederevo
›
Senjak
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.000 €
1.813 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Smederevo
›
Leštar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
590 €
9 €/m²
68 m²
·
1/6 sprat
Smederevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.900 €
3 €/m²
650 m²
Smederevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
45 m²
·
Suteren
Smederevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
2 €/m²
127 m²
4zida
16.800 €
8 €/m²
2100 m²
Smederevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
10 €/m²
50 m²
·
Suteren
Smederevo
›
Centar
7min
3min
13min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
6 €/m²
437 m²
Smederevo
›
Centar
5min
1min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
7 €/m²
151 m²
Smederevo
›
Carina
4min
5min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.650 €
12 €/m²
138 m²
Smederevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.250 €
8 €/m²
165 m²
·
Suteren
Smederevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380.000 €
780 €/m²
487 m²
Smederevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.000 €
650 €/m²
60 m²
·
Suteren
Smederevo
›
Udovice
10min
39min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
32.000 €
1.391 €/m²
23 m²
Smederevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
10.500 €
1.050 €/m²
10 m²
Smederevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
269.000 €
467 €/m²
576 m²
Smederevo
›
Centar
6min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam