Pronađeno
23
oglasa
Sačuvaj pretragu
822
/
885
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
822 €/m²
Trosoban
·
219 m²
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj oglas →
908
/
885
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
908 €/m²
Trosoban
·
152 m²
Šabac
›
Živinarnik
5min
2min
3min
15min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
885
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
349.000 €
1.246 €/m²
6 soba
·
280 m²
Šabac
›
Živinarnik
5min
3min
19min
Pogledaj oglas →
524
/
885
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
524 €/m²
Četvorosoban
·
210 m²
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj oglas →
1.6k
/
885
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
345.000 €
1.605 €/m²
Četvorosoban
·
215 m²
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj oglas →
885
/
885
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
885 €/m²
Četvorosoban
·
156 m²
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj oglas →
886
/
885
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
70.000 €
886 €/m²
Dvosoban
·
79 m²
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj oglas →
504
/
885
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
504 €/m²
Četvorosoban
·
238 m²
Šabac
›
Živinarnik
5min
3min
1min
16min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
1.667 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
4/4 sprat
Šabac
›
Živinarnik
5min
4min
19min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
1.630 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
·
3/3 sprat
Šabac
›
Živinarnik
4min
2min
12min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.000 €
1.533 €/m²
Dvoiposoban
·
90 m²
·
4/4 sprat
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
1.068 €/m²
Dvosoban
·
103 m²
·
1/1 sprat
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj oglas →
2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.920 €
2.015 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
Šabac
›
Živinarnik
1min
3min
2min
10min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.000 €
1.575 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180 €
8 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
4zida
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
Suteren
Šabac
›
Živinarnik
5min
3min
23min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
7 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Šabac
›
Živinarnik
4min
7min
24min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.349 €
2.095 €/m²
Jednosoban
·
46 m²
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
1.727 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Šabac
›
Živinarnik
4min
3min
4min
9min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
260.000 €
710 €/m²
6 soba
·
366 m²
Šabac
›
Živinarnik
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam