Pronađeno
14
4zida
275.000 €
975 €/m²
Četvorosoban
·
282 m²
Šabac
›
Trkalište
4min
3min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
570 €/m²
Trosoban
·
316 m²
Šabac
›
Trkalište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
340.000 €
952 €/m²
Trosoban
·
357 m²
Šabac
›
Trkalište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
4.894 €/m²
Trosoban
·
47 m²
Šabac
›
Trkalište
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
11 €/m²
52 m²
Šabac
›
Trkalište
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
1.636 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
7/7 sprat
Šabac
›
Trkalište
5min
3min
16min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.000 €
1.236 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Šabac
›
Trkalište
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
2.381 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
4/5 sprat
Šabac
›
Trkalište
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.500 €
1.125 €/m²
Jednosoban
·
52 m²
·
Suteren
Šabac
›
Trkalište
6min
2min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
6 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
4zida
220 €
7 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
5/6 sprat
Šabac
›
Trkalište
5min
2min
14min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
1.803 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
9/11 sprat
Šabac
›
Trkalište
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.000 €
1.822 €/m²
Jednosoban
·
45 m²
·
3/8 sprat
Šabac
›
Trkalište
5min
1min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250 €
5 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
4/5 sprat
Šabac
›
Trkalište