Pronađeno
230
4zida
43.000 €
614 €/m²
70 m²
Ruma
2min
9min
3min
10min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
689 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
550 €/m²
Petosoban
·
300 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
672 €/m²
7 soba
·
238 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
625
/
573
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
625 €/m²
Jednosoban
·
56 m²
Ruma
›
Hrtkovci
10min
12min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
654 €/m²
Petosoban
·
260 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.000 €
1.252 €/m²
Petosoban
·
119 m²
Ruma
5min
22min
8min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
103 €/m²
Petosoban
·
340 m²
Ruma
›
Buđanovci
Pogledaj oglas →
852
/
852
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
852 €/m²
Trosoban
·
270 m²
Ruma
›
Putinci
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.748 €/m²
Četvorosoban
·
143 m²
Ruma
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
1.109 €/m²
6 soba
·
221 m²
Ruma
›
Centar
4min
25min
7min
16min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
563 €/m²
10 soba
·
320 m²
Ruma
1min
16min
7min
8min
Pogledaj na:
4zida
nekretnineapartman.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
303 €/m²
Petosoban
·
170 m²
Ruma
›
Donji Petrovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
17.000 €
333 €/m²
Četvorosoban
·
51 m²
Ruma
›
Buđanovci
Pogledaj oglas →
944
/
852
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
944 €/m²
251 m²
·
1/1 sprat
Ruma
›
Putinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
68.000 €
567 €/m²
7 soba
·
120 m²
Ruma
›
Platičevo
20min
38min
Pogledaj oglas →
644
/
852
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
644 €/m²
Trosoban
·
104 m²
Ruma
›
Putinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
1.823 €/m²
Petosoban
·
96 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
950 €/m²
6 soba
·
200 m²
Ruma
5min
22min
8min
16min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.000 €
458 €/m²
6 soba
·
260 m²
Ruma
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 12
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam