Pronađeno
7
oglasa
Sačuvaj pretragu
625
/
573
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
625 €/m²
Jednosoban
·
56 m²
Ruma
›
Hrtkovci
10min
12min
Pogledaj oglas →
472
/
573
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.000 €
472 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
Ruma
›
Hrtkovci
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
950
/
573
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
950 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Ruma
›
Hrtkovci
4min
7min
Pogledaj oglas →
573
/
573
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
573 €/m²
Četvorosoban
·
171 m²
Ruma
›
Hrtkovci
Pogledaj oglas →
750
/
573
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
750 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Ruma
›
Hrtkovci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
295.000 €
656 €/m²
450 m²
Ruma
›
Hrtkovci
Pogledaj oglas →
444
/
573
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
444 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
Ruma
›
Hrtkovci