Pronađeno
13
4zida
100.000 €
218 €/m²
458 m²
·
Suteren
Rekovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
250 €/m²
160 m²
·
Suteren
Rekovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
325 €/m²
200 m²
Rekovac
5min
3min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
312 €/m²
250 m²
·
Suteren
Rekovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
35.000 €
361 €/m²
11 soba
·
97 m²
Rekovac
›
Ursule
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
11.000 €
234 €/m²
47 m²
Rekovac
›
Ratković
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
22.000 €
227 €/m²
Petosoban
·
97 m²
Rekovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
24.000 €
308 €/m²
78 m²
·
1/1 sprat
Rekovac
›
Vukmanovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
373 €/m²
75 m²
4zida
23.000 €
359 €/m²
Četvorosoban
·
64 m²
Rekovac
›
Ratković
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
3 €/m²
140 m²
·
1/2 sprat
Rekovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.300 €
1.133 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
Rekovac
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.000 €
208 €/m²
6 soba
·
130 m²
Rekovac
›
Kavadar