Pronađeno
17
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.000 €
1.545 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
2/2 sprat
Raška
›
Kopaonik
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
65.100 €
1.915 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
Raška
›
Kopaonik
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
57.800 €
1.752 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
3/3 sprat
Raška
›
Kopaonik
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
85.000 €
2.125 €/m²
Dvoiposoban
·
40 m²
·
1. sprat
Raška
›
Kopaonik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
750 €/m²
Trosoban
·
160 m²
Raška
Pogledaj oglas →
2.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
61.540 €
2.051 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/4 sprat
Raška
›
Kopaonik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220.000 €
1.375 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Raška
›
Rakovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
1.278 €/m²
Trosoban
·
90 m²
Raška
›
Kopaonik
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
144.200 €
2.289 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
Raška
›
Rakovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
169.950 €
1.259 €/m²
Trosoban
·
135 m²
Raška
›
Rakovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.000 €
1.926 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
4/4 sprat
Raška
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.200 €
2.593 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
2/2 sprat
Raška
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.143 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
2/2 sprat
Raška
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
699.000 €
1.165 €/m²
10 soba
·
600 m²
Raška
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350.000 €
1.750 €/m²
6 soba
·
200 m²
nekretnine
1.600 €
9 €/m²
6 soba
·
180 m²
·
2. sprat
Raška
›
Dr Jovanovića
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
borovicnekretnine.rs
108.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
Suteren
Raška