Pronađeno
12
4zida
2.000 €
2 €/m²
1300 m²
Rača
Pogledaj na:
4zida
nekretnineplaninvest.com
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
350 €/m²
1000 m²
Rača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
17.000 €
100 €/m²
Četvorosoban
·
170 m²
Rača
›
Sipić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
727 €/m²
55 m²
Rača
›
Đurđevo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
1.185 €/m²
Četvorosoban
·
65 m²
Rača
›
Vučić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
516 €/m²
91 m²
Rača
5min
2min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
219 €/m²
6 soba
·
183 m²
Rača
›
Popović
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.500 €
988 €/m²
10 soba
·
40 m²
Rača
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
47.000 €
516 €/m²
Dvosoban
·
91 m²
Rača
›
Vučić
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.000 €
602 €/m²
4.5 soba
·
128 m²
Rača
›
Sepci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
2 €/m²
1000 m²
4zida
146.000 €
399 €/m²
18 soba
·
366 m²
Rača
5min
9min