Pronađeno
5
4zida
130.000 €
1.429 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
Požega
›
Tometino Polje
28min
32min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.000 €
1.736 €/m²
Trosoban
·
72 m²
Požega
›
Tometino Polje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
306 €/m²
Trosoban
·
180 m²
Požega
›
Dražinovići
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
1.406 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
1/1 sprat
Požega
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
3.125 €/m²
Petosoban
·
40 m²
Požega
›
Donja Dobrinja