Pronađeno
27
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
153.890 €
2.405 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
1/5 sprat
Petrovaradin
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
137.610 €
2.457 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
1/5 sprat
Petrovaradin
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
140.370 €
2.420 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
1/5 sprat
Petrovaradin
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
98.470 €
2.462 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Petrovaradin
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
98.740 €
2.469 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Petrovaradin
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
290.440 €
2.269 €/m²
Petosoban
·
128 m²
·
4/4 sprat
Petrovaradin
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
243.640 €
2.256 €/m²
Petosoban
·
108 m²
·
4/4 sprat
Petrovaradin
›
Mišeluk
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam