Pronađeno
11
4zida
2.900 €
5 €/m²
600 m²
4zida
280.000 €
467 €/m²
600 m²
·
Suteren
Pećinci
›
Deč
Pogledaj oglas →
967
/
742
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.100 €
967 €/m²
Petosoban
·
181 m²
Pećinci
›
Deč
Pogledaj oglas →
283
/
742
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
60.000 €
283 €/m²
Petosoban
·
212 m²
Pećinci
›
Deč
Pogledaj oglas →
1.7k
/
742
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.500 €
1.706 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
Pećinci
›
Deč
Pogledaj oglas →
817
/
742
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.000 €
817 €/m²
Petosoban
·
120 m²
Pećinci
›
Deč
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
254
/
742
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
254 €/m²
Petosoban
·
256 m²
Pećinci
›
Deč
8min
41min
18min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.3k
/
742
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650.000 €
3.250 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Pećinci
›
Deč
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
300
/
742
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
60.000 €
300 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Pećinci
›
Deč
Pogledaj oglas →
502
/
742
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
502 €/m²
Petosoban
·
269 m²
Pećinci
›
Deč
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
180 €
2 €/m²
Dvoiposoban
·
116 m²
Pećinci
›
Deč