Pronađeno
6
4zida
99.000 €
707 €/m²
Četvorosoban
·
140 m²
Pančevo
›
Stara Misa
7min
4min
13min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.326 €/m²
10 soba
·
264 m²
Pančevo
›
Stara Misa
4min
6min
1min
35min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100 €
1 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Pančevo
›
Stara Misa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.500 €
748 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Pančevo
›
Stara Misa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
55.000 €
786 €/m²
70 m²
Pančevo
›
Stara misa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
1.036 €/m²
6 soba
·
338 m²
Pančevo
›
Stara Misa