Pronađeno
10
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
150.000 €
1.027 €/m²
146 m²
Pančevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.200.000 €
846 €/m²
2600 m²
Pančevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.000 €
3.125 €/m²
Trosoban
·
40 m²
·
2/2 sprat
Pančevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
70.831 €
2.120 €/m²
Jednoiposoban
·
33.41 m²
·
5/5 sprat
Pančevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
142.450 €
1.850 €/m²
Dvoiposoban
·
77 m²
·
4/5 sprat
Pančevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
87.720 €
2.000 €/m²
Jednoiposoban
·
43.86 m²
·
5/5 sprat
Pančevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.400 €
1.700 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
3/3 sprat
Pančevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.000 €
2.000 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
1. sprat
Pančevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
12.000 €
923 €/m²
13 m²
Pančevo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
7 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1. sprat
Pančevo
›
Širi centar