Pronađeno
7
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
160.000 €
1.151 €/m²
Petosoban
·
139 m²
·
2/2 sprat
Pančevo
›
Nova misa
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
1k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
65.000 €
1.048 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
Pančevo
›
Nova misa
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
79.000 €
1.681 €/m²
Trosoban
·
47 m²
·
3/3 sprat
Pančevo
›
Nova misa
Pogledaj oglas →
1.2k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
68.000 €
1.214 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
4/4 sprat
Pančevo
›
Nova misa
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
55.000 €
1.719 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
nekretnine
195.000 €
938 €/m²
8 soba
·
208 m²
nekretnine
120.000 €
3.158 €/m²
Petosoban
·
38 m²
Pančevo
›
Nova misa
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam