Pronađeno
8
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
24.000 €
706 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
4zida
10.000 €
8 €/m²
1230 m²
Pančevo
›
Karaula
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
178.500 €
1.116 €/m²
6 soba
·
160 m²
Pančevo
›
Karaula
7min
8min
21min
47min
Pogledaj oglas →
4.4k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
4.444 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
Pančevo
›
Karaula
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
259.000 €
1.342 €/m²
7 soba
·
193 m²
Pančevo
›
Karaula
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
3 €/m²
180 m²
Pančevo
›
Karaula
Pogledaj oglas →
760
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
73.000 €
760 €/m²
Trosoban
·
96 m²
Pančevo
›
Karaula
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
3 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
Pančevo
›
Karaula