Pronađeno
392
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
149.500 €
2.300 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
3/4 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
2.4k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
114.000 €
2.426 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/4 sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
45 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Centar
5min
5min
6min
14min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
70 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Centar
5min
4min
2min
8min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
60 m²
Pančevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
7 €/m²
74 m²
Pančevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
7 €/m²
75 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.500 €
10 €/m²
240 m²
4zida
3.824 €
16 €/m²
239 m²
4zida
1.200 €
5 €/m²
220 m²
·
1. sprat
Pančevo
›
Centar
5min
2min
2min
1min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
640 €
10 €/m²
64 m²
·
1. sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
9 €/m²
40 m²
·
Suteren
Pančevo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
11 €/m²
32 m²
·
7. sprat
Pančevo
›
Centar
5min
2min
2min
1min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.180 €
10 €/m²
218 m²
·
1. sprat
Pančevo
›
Centar
4min
2min
2min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
7.280 €
10 €/m²
728 m²
·
1. sprat
Pančevo
›
Centar
4min
2min
2min
1min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.130 €
10 €/m²
113 m²
·
1. sprat
Pančevo
›
Centar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj