Pronađeno
16
4zida
500 €
3 €/m²
170 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
Pogledaj oglas →
578
/
560
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.990 €
578 €/m²
Četvorosoban
·
121 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
5min
7min
6min
Pogledaj oglas →
500
/
560
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
39.990 €
500 €/m²
Petosoban
·
80 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
5min
17min
8min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
560
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
1.494 €/m²
Petosoban
·
87 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
Pogledaj oglas →
1.1k
/
560
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.990 €
1.053 €/m²
Trosoban
·
95 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
6min
12min
6min
Pogledaj oglas →
417
/
560
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
74.990 €
417 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
Pogledaj oglas →
339
/
560
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
40.000 €
339 €/m²
Trosoban
·
118 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
Pogledaj oglas →
765
/
560
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
765 €/m²
Trosoban
·
85 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
Pogledaj oglas →
390
/
560
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
390 €/m²
Četvorosoban
·
141 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
45.000 €
69 €/m²
650 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
Pogledaj oglas →
729
/
560
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
51.000 €
729 €/m²
Trosoban
·
70 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
Pogledaj oglas →
680
/
560
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.000 €
680 €/m²
Petosoban
·
250 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
52.000 €
130 €/m²
Trosoban
·
400 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
Pogledaj oglas →
542
/
560
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
542 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
6min
5min
6min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
926 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
2/3 sprat
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
Pogledaj oglas →
485
/
560
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
485 €/m²
6 soba
·
227 m²
Pančevo
›
Banatsko Novo Selo
10min
7min
1min