Pronađeno
5
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
238.000 €
1.144 €/m²
Četvorosoban
·
208 m²
Opovo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
946
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.000 €
946 €/m²
Petosoban
·
147 m²
Opovo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
1.131 €/m²
Petosoban
·
84 m²
Opovo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
1.006 €/m²
Četvorosoban
·
159 m²
Opovo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
647
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.000 €
647 €/m²
Trosoban
·
136 m²
Opovo
›
Širi centar