Pronađeno
5
4zida
46.000 €
767 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/2 sprat
Opovo
›
Sakule
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
338
/
272
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
338 €/m²
148 m²
Opovo
›
Sakule
Pogledaj oglas →
792
/
272
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
792 €/m²
Dvosoban
·
120 m²
Opovo
›
Sakule
Pogledaj oglas →
219
/
272
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
219 €/m²
Dvoiposoban
·
114 m²
Opovo
›
Sakule
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
325
/
272
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
39.000 €
325 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Opovo
›
Sakule