Pronađeno
6
oglasa
Sačuvaj pretragu
929
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
929 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
Suteren
Opovo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.8k
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.841 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Opovo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
600
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
600 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Opovo
›
Centar
Pogledaj oglas →
642
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
642 €/m²
Petosoban
·
187 m²
Opovo
›
Centar
Pogledaj oglas →
658
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
658 €/m²
Petosoban
·
243 m²
Opovo
›
Centar
Pogledaj oglas →
350
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
73.500 €
350 €/m²
Petosoban
·
210 m²
Opovo
›
Centar