Pronađeno
28
4zida
46.000 €
767 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/2 sprat
Opovo
›
Sakule
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
400 €/m²
300 m²
·
1. sprat
Opovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
963 €/m²
Trosoban
·
135 m²
Opovo
›
Sefkerin
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
600 €/m²
6 soba
·
200 m²
Opovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
238.000 €
1.831 €/m²
Četvorosoban
·
130 m²
Opovo
13min
8min
11min
Pogledaj oglas →
929
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
929 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
Suteren
Opovo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
59.000 €
321 €/m²
Četvorosoban
·
184 m²
Opovo
›
Sefkerin
11min
6min
5min
44min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
467 €/m²
300 m²
·
Suteren
Opovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.932 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Opovo
5min
10min
18min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
563 €/m²
Trosoban
·
142 m²
Opovo
6min
12min
22min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
679 €/m²
6 soba
·
243 m²
Opovo
›
Baranda
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.8k
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.841 €/m²
Trosoban
·
88 m²
Opovo
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
338
/
272
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
50.000 €
338 €/m²
148 m²
Opovo
›
Sakule
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
482 €/m²
Dvosoban
·
166 m²
Opovo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.000 €
122 €/m²
1310 m²
·
1. sprat
Opovo
›
Baranda
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
238.000 €
1.144 €/m²
Četvorosoban
·
208 m²
Opovo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
946
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
139.000 €
946 €/m²
Petosoban
·
147 m²
Opovo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
600
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
600 €/m²
Petosoban
·
200 m²
Opovo
›
Centar
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.000 €
1.131 €/m²
Petosoban
·
84 m²
Opovo
›
Širi centar
Pogledaj oglas →
642
/
658
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.000 €
642 €/m²
Petosoban
·
187 m²
Opovo
›
Centar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam