Pronađeno
32
4zida
59.900 €
768 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
4/4 sprat
Odžaci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
54.000 €
1.102 €/m²
Trosoban
·
49 m²
·
Prizemlje
Odžaci
4min
4min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
76.000 €
105 €/m²
722 m²
4zida
240.000 €
1.846 €/m²
130 m²
Odžaci
›
Centar
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.000 €
414 €/m²
6 soba
·
133 m²
Odžaci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
344 €/m²
189 m²
Odžaci
›
Srpski Miletić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.000 €
323 €/m²
Četvorosoban
·
220 m²
Odžaci
›
Bački Gračac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
27.900 €
256 €/m²
109 m²
4zida
43.000 €
406 €/m²
106 m²
Odžaci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
23.000 €
247 €/m²
93 m²
Odžaci
›
Deronje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
119 €/m²
Trosoban
·
235 m²
Odžaci
›
Bački Brestovac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
18.000 €
149 €/m²
Trosoban
·
121 m²
Odžaci
›
Bački Gračac
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
10.000 €
133 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Odžaci
›
Bački Brestovac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
28.000 €
115 €/m²
Trosoban
·
243 m²
Odžaci
›
Bogojevo
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
25.000 €
175 €/m²
143 m²
Odžaci
›
Bogojevo
6min
38min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
71.000 €
657 €/m²
108 m²
Odžaci
›
Bački Gračac
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
31.000 €
228 €/m²
136 m²
4zida
249.260 €
402 €/m²
10 soba
·
620 m²
Odžaci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
16.000 €
151 €/m²
106 m²
Odžaci
›
Srpski Miletić
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
16.000 €
66 €/m²
Četvorosoban
·
244 m²
Odžaci
›
Bogojevo
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam