Pronađeno
116
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
152.000 €
2.980 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
118.450 €
2.520 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
7
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
3k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.960 €
2.951 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
258.850 €
2.754 €/m²
Petosoban
·
94 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
226.910 €
2.872 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
178.780 €
2.884 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
350 €
9 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
12
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
12 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
2k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
1.981 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
9 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
153.700 €
2.900 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.570 €
2.369 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
147.000 €
2.625 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
4/8 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
280 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
156.700 €
2.487 €/m²
Dvosoban
·
63 m²
·
2/7 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
10
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
220 €
10 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
9
/
8
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
9 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
10. sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
144.820 €
2.586 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
154.500 €
2.759 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
9/10 sprat
Novi Sad
›
Železnička stanica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 6
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam