Pronađeno
31
4zida
2.280.000 €
512 €/m²
4451 m²
Novi Sad
›
Vidovdansko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
650 €
6 €/m²
Trosoban
·
106 m²
Novi Sad
›
Vidovdansko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
8 €/m²
Trosoban
·
125 m²
Novi Sad
›
Vidovdansko Naselje
4min
9min
1min
47min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.950 €
1.936 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Vidovdansko naselje
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
120.900 €
2.084 €/m²
Troiposoban
·
58 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Vidovdansko naselje
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.200 €
1.988 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Vidovdansko naselje
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
67.000 €
2.161 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
Novi Sad
›
Vidovdansko naselje
Pogledaj oglas →
2k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.981 €/m²
104 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Vidovdansko Naselje
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.050 €
1.104 €/m²
Petosoban
·
126 m²
Novi Sad
›
Vidovdansko Naselje
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750.000 €
1.500 €/m²
500 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Vidovdansko Naselje
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
213.210 €
1.854 €/m²
Petosoban
·
115 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Vidovdansko Naselje
7min
6min
5min
35min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam