Pronađeno
400
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.200 €
1.854 €/m²
Troiposoban
·
74 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.980 €
2.344 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.820 €
1.906 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.680 €
2.230 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
273.000 €
1.750 €/m²
8 soba
·
156 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.200 €
1.711 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
45min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.900 €
1.973 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.776 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.750 €
1.710 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
176.600 €
1.715 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
235.000 €
1.655 €/m²
7 soba
·
142 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
1.420 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
3.552 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.300 €
1.897 €/m²
Četvorosoban
·
65 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
2.512 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.440 €
2.060 €/m²
Troiposoban
·
74 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.500 €
1.384 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.000 €
2.000 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
8min
1min
3min
45min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
81.000 €
2.613 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.400 €
1.849 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
4min
4min
4min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 20
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam