Pronađeno
400
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.551 €/m²
Troiposoban
·
98 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.180 €
2.248 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
1.545 €/m²
Petosoban
·
110 m²
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.650 €
1.936 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
1.759 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.650 €
1.959 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
1.855 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
2.154 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
1.910 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.700 €
1.597 €/m²
Troiposoban
·
90 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.200 €
1.650 €/m²
Jednoiposoban
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
1.957 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.700 €
2.065 €/m²
Jednoiposoban
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.272 €
2.012 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
·
100/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.700 €
1.713 €/m²
Četvorosoban
·
102 m²
Novi Sad
›
Veternik
6min
5min
6min
49min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.650 €
1.878 €/m²
Četvorosoban
·
109 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.800 €
1.957 €/m²
Četvorosoban
·
74 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.580 €
1.751 €/m²
Troiposoban
·
78 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
1.847 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.600 €
1.900 €/m²
Troiposoban
·
74 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternik
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 20
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam