Pronađeno
135
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.800 €
2.060 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.500 €
1.977 €/m²
Petosoban
·
107 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
2.028 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.700 €
2.181 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.600 €
2.900 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.360 €
2.160 €/m²
Dvoiposoban
·
46 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
2.512 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
283.250 €
3.219 €/m²
Troiposoban
·
88 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
5min
6min
25min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.678 €
2.180 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.500 €
2.100 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
3.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
690.100 €
3.792 €/m²
Trosoban
·
182 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
10min
7min
30min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
3.448 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
2/10 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
6min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
295.000 €
3.391 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
304.000 €
3.494 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
6min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
303.850 €
3.493 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
6min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.045 €/m²
Troiposoban
·
66 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
2.237 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
5/1 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.570 €
2.047 €/m²
Troiposoban
·
76 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
9min
7min
28min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.560 €
2.059 €/m²
Troiposoban
·
77 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
9min
7min
28min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
88.630 €
2.273 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam