Pronađeno
135
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.600 €
2.369 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.400 €
2.400 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.564 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.500 €
2.152 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
2min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
53.520 €
1.982 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.300 €
2.738 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
5min
7min
24min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.900 €
2.398 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.600 €
2.370 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.650 €
1.936 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
6min
9min
4min
31min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
201.800 €
2.059 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
2min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
89.950 €
2.902 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
5min
2min
20min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.000 €
2.000 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
9min
7min
28min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.600 €
1.959 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
9min
7min
28min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.100 €
2.036 €/m²
Troiposoban
·
86 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.800 €
2.470 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
9min
7min
28min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.980 €
2.370 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
9min
7min
28min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.560 €
2.052 €/m²
Petosoban
·
88 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.500 €
2.046 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
9min
7min
28min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.700 €
2.368 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.000 €
1.718 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
2min
1min
47min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam