Pronađeno
135
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.350 €
1.783 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
2.891 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.700 €
2.990 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.520 €
2.160 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.160 €
2.160 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
219.350 €
2.050 €/m²
Petosoban
·
107 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
2.258 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
93.000 €
2.067 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
2min
1min
47min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
224.510 €
2.098 €/m²
Petosoban
·
107 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
9min
7min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
262.650 €
2.985 €/m²
Troiposoban
·
88 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.500 €
2.341 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.790 €
2.049 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.326 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.455 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
9min
7min
28min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
191.269 €
2.013 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
5min
1min
3min
47min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.380 €
2.471 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.000 €
1.912 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
275.000 €
2.434 €/m²
Petosoban
·
113 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
2.035 €/m²
Troiposoban
·
81 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.240 €
2.472 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
6min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam