Pronađeno
135
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
48.200 €
1.785 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička rampa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
vinson-nekretnine.com
700 €
7 €/m²
100 m²
4zida
500 €
5 €/m²
100 m²
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
2 €/m²
1000 m²
Novi Sad
›
Veternička Rampa
6min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
9
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
Garsonjera
·
34 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
15
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300 €
15 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
8
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
8 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
10
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
4min
7min
25min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.650 €
1.959 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.200 €
2.249 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.170 €
2.075 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
2.273 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.070 €
1.759 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.000 €
2.012 €/m²
Četvorosoban
·
86 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.700 €
1.647 €/m²
Troiposoban
·
83 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
1min
4min
31min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.971 €
1.902 €/m²
Troiposoban
·
82 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.170 €
2.248 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
4min
10min
7min
30min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.090 €
1.940 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Veternička Rampa
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
43.150 €
1.798 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Veternička Rampa
6min
9min
4min
31min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.550 €
1.783 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Veternička Rampa
6min
9min
4min
31min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam