Pronađeno
11
4zida
360.500 €
1.442 €/m²
Petosoban
·
250 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Trandžament
8min
10min
13min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
357.000 €
1.475 €/m²
Četvorosoban
·
242 m²
Novi Sad
›
Trandžament
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
1.000 €/m²
Petosoban
·
160 m²
Novi Sad
›
Trandžament
4min
11min
6min
24min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.300 €
3 €/m²
10 soba
·
400 m²
Novi Sad
›
Trandžament
6min
10min
13min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
15 €/m²
Trosoban
·
100 m²
Novi Sad
›
Trandžament
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
5 €/m²
10 soba
·
400 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Trandžament
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
1.545 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Trandžament
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.100 €
2.797 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Trandžament
Pogledaj oglas →
2k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.029 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Trandžament
8min
10min
13min
26min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
227.000 €
2.910 €/m²
Troiposoban
·
78 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Trandžament
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
357.000 €
1.472 €/m²
Četvorosoban
·
242.5 m²
Novi Sad
›
Trandžament