Pronađeno
93
4zida
465.000 €
1.036 €/m²
Petosoban
·
449 m²
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
555.000 €
1.975 €/m²
Petosoban
·
281 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.030.000 €
1.501 €/m²
11 soba
·
686 m²
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
5min
9min
9min
24min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
470.000 €
2.238 €/m²
6 soba
·
210 m²
·
5/1 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
875.500 €
1.347 €/m²
650 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
2.525 €/m²
Troiposoban
·
99 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
5min
9min
9min
24min
Pogledaj oglas →
11
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
11 €/m²
Trosoban
·
180 m²
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
6
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
6 €/m²
Petosoban
·
180 m²
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
4min
7min
7min
21min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
84.645 €
2.565 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
Novi Sad
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.500 €
2.176 €/m²
Dvosoban
·
71 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
151.400 €
2.074 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
231.900 €
2.500 €/m²
Četvorosoban
·
92.76 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
13
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.300 €
13 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
6
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
500 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
80 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
12
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.000 €
12 €/m²
Troiposoban
·
170 m²
Novi Sad
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
15
/
13
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.000 €
15 €/m²
Četvorosoban
·
133 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
722.000 €
2.136 €/m²
Petosoban
·
338 m²
Novi Sad
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
875.000 €
1.509 €/m²
Petosoban
·
580 m²
Novi Sad
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
199.600 €
2.405 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko brdo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
133.000 €
2.418 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
Novi Sad
›
Tatarsko brdo
Pogledaj na:
cityexpert
4zida
← Prethodna
Strana 4 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam