Pronađeno
93
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.288 €/m²
Troiposoban
·
160 m²
·
5/1 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.000 €
2.273 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
254.000 €
2.674 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
5min
8min
9min
21min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.000 €
2.565 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
166.700 €
2.008 €/m²
Trosoban
·
83 m²
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
680.000 €
3.931 €/m²
Četvorosoban
·
173 m²
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
4min
4min
5min
20min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750.000 €
2.219 €/m²
7 soba
·
338 m²
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
262.650 €
3.502 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
3.311 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
6min
12min
13min
27min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.000 €
2.301 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
6min
12min
13min
27min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.440 €
2.734 €/m²
Četvorosoban
·
66 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.857 €/m²
Četvorosoban
·
70 m²
4zida
875.500 €
1.867 €/m²
8 soba
·
469 m²
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.900 €
3.162 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
237.000 €
2.548 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
2.283 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
231.900 €
2.521 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
5min
8min
9min
21min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
253.000 €
2.663 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
5min
9min
9min
24min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
2.552 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.550 €
2.436 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
5min
9min
9min
24min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 5
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam