Pronađeno
33
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
64.900 €
2.950 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Subotički bulevar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
98.570 €
3.399 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Subotički bulevar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
98.750 €
3.405 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Subotički bulevar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
247.200 €
2.874 €/m²
Trosoban
·
86 m²
Novi Sad
›
Subotički bulevar
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
185.400 €
2.767 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Subotički bulevar
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
125.450 €
2.163 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
Novi Sad
›
Subotički bulevar
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
97.850 €
3.374 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Subotički bulevar
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
9 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Subotički bulevar
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
78.500 €
2.907 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Subotički bulevar
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
155.750 €
3.708 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Subotički bulevar
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
234.630 €
3.502 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
6/6 sprat
Novi Sad
›
Subotički bulevar
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
79.310 €
2.333 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
nsgigant.com
700 €
9 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Subotički bulevar
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 2
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam