Pronađeno
9
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
1.888 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
5/1 sprat
Novi Sad
›
Stari Ledinci
18min
22min
Pogledaj oglas →
4.4k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.230 €
4.421 €/m²
Četvorosoban
·
60 m²
Novi Sad
›
Stari Ledinci
2min
3min
4min
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.000 €
1.728 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
Novi Sad
›
Stari Ledinci
5min
2min
18min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
1.873 €/m²
Trosoban
·
77 m²
Novi Sad
›
Stari Ledinci
9min
1min
6min
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
1.259 €/m²
Četvorosoban
·
180 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Stari Ledinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.150 €
5 €/m²
Trosoban
·
240 m²
Novi Sad
›
Stari Ledinci
5min
4min
5min
29min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
19 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Novi Sad
›
Stari Ledinci
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.700 €
1.350 €/m²
Petosoban
·
145 m²
Novi Sad
›
Stari Ledinci
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
340.000 €
944 €/m²
Petosoban
·
360 m²
Novi Sad
›
Stari Ledinci