Pronađeno
164
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
350.000 €
2.941 €/m²
Troiposoban
·
119 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
124.000 €
2.033 €/m²
Jednosoban
·
61 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
4.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
204.600 €
4.263 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
520.000 €
3.824 €/m²
Jednosoban
·
136 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
120.000 €
3.750 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
276.000 €
2.905 €/m²
Trosoban
·
95 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
5.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
250.000 €
5.319 €/m²
Jednosoban
·
47 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
460.350 €
3.488 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
117.700 €
2.871 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
304.000 €
3.576 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
5.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
520.000 €
5.200 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/7 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
280.000 €
3.333 €/m²
Trosoban
·
84 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
442.800 €
3.075 €/m²
Petosoban
·
144 m²
·
5/7 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
401.000 €
3.580 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
268.500 €
3.580 €/m²
Trosoban
·
75 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
149.000 €
2.759 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
172.900 €
2.981 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
92.000 €
1.804 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
195.000 €
3.362 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj na:
cityexpert
halooglasi
5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
150.000 €
5.000 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 9
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam