Pronađeno
164
oglasa
Sačuvaj pretragu
4.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
400.000 €
4.167 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
165.000 €
3.367 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
140.000 €
3.333 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
4.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
135.000 €
4.500 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
75.000 €
3.000 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
243.800 €
2.650 €/m²
Trosoban
·
92 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
21.000 €
1.750 €/m²
Garsonjera
·
12 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
22.000 €
2.000 €/m²
Garsonjera
·
11 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
215.000 €
3.258 €/m²
Trosoban
·
66 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
147.000 €
2.827 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
280.000 €
7.000 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
5/10 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
190.000 €
3.065 €/m²
Dvosoban
·
62 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
77.300 €
2.342 €/m²
33 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
40.000 €
2.222 €/m²
Garsonjera
·
18 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
168.800 €
3.310 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
298.000 €
3.041 €/m²
Trosoban
·
98 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
270.000 €
4.426 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
750.000 €
2.688 €/m²
Petosoban
·
279 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
140.000 €
2.917 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
9.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
600.000 €
9.375 €/m²
Petosoban
·
64 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 9
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam