Pronađeno
164
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
356.300 €
3.636 €/m²
Trosoban
·
98 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
167.500 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
800.000 €
2.963 €/m²
270 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
971.850 €
2.954 €/m²
329 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
2.3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
170.000 €
2.329 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
56.500 €
2.457 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
463.500 €
4.030 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
435.000 €
2.143 €/m²
Petosoban
·
203 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
143.500 €
2.563 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
318.200 €
3.928 €/m²
Trosoban
·
81 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
1.000.000 €
5.236 €/m²
Petosoban
·
191 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
55.000 €
1.486 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
4.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
150.000 €
4.412 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
110.000 €
2.619 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
2.300.000 €
3.833 €/m²
Petosoban
·
600 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
5.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
97.200 €
5.718 €/m²
Garsonjera
·
17 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
4.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
495.000 €
4.714 €/m²
Trosoban
·
105 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
136.400 €
2.200 €/m²
62 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
199.000 €
3.827 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
3k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
cityexpert
195.000 €
2.955 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Stari grad (Centar)
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 9
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam