Pronađeno
7
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.278 €/m²
6 soba
·
133 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Stari Futog
Pogledaj oglas →
1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
1.045 €/m²
Petosoban
·
133 m²
Novi Sad
›
Stari Futog
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
222.790 €
1.334 €/m²
6 soba
·
167 m²
Novi Sad
›
Stari Futog
Pogledaj oglas →
983
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.300 €
983 €/m²
6 soba
·
220 m²
Novi Sad
›
Stari Futog
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
1.067 €/m²
6 soba
·
253 m²
Novi Sad
›
Stari Futog
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.869 €/m²
6 soba
·
107 m²
·
3/1 sprat
Novi Sad
›
Stari Futog
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
7 €/m²
50 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Stari Futog