Pronađeno
49
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.350 €
2.531 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.000 €
2.170 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
2.463 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
2min
3min
1min
14min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.150 €
2.503 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
2.489 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
3min
3min
3min
19min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.334 €
1.957 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
5min
6min
3min
13min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
3.702 €/m²
Jednosoban
·
32 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
238.000 €
3.552 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
3.261 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
5min
6min
3min
13min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.200 €
2.504 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.700 €
2.365 €/m²
Dvosoban
·
54 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
5min
7min
3min
14min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.049 €
3.160 €/m²
Dvoiposoban
·
44 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.750 €
2.429 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.860 €
3.193 €/m²
Garsonjera
·
20 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
4min
3min
2min
15min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
2.021 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
5min
7min
3min
14min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.690 €
2.184 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
2.278 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
2.458 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam