Pronađeno
458
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
272.800 €
2.200 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
281.490 €
3.060 €/m²
Troiposoban
·
92 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.980 €
2.266 €/m²
Petosoban
·
124 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
273.614 €
2.207 €/m²
Četvorosoban
·
124 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.000 €
2.269 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
203.950 €
2.266 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
237.900 €
2.266 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.570 €
2.449 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.400 €
2.266 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.550 €
2.421 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.550 €
2.462 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
87.550 €
2.575 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.250 €
2.575 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
2.575 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.300 €
2.266 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
267.800 €
2.678 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
212.000 €
2.208 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.300 €
2.210 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.500 €
2.211 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
174.500 €
2.209 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 23
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam