Pronađeno
129
oglasa
Sačuvaj pretragu
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
400 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
550 €
10 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500 €
11 €/m²
4.5 soba
·
134 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
10 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.000 €
3.205 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
12
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250 €
12 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
455.000 €
4.027 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
206.000 €
2.675 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
3.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.400 €
3.863 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.800 €
3.169 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
11
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
300 €
11 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
5.600 €
25 €/m²
225 m²
Novi Sad
›
Spens
5min
4min
4min
14min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
800 €
18 €/m²
45 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.020 €
20 €/m²
51 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
15 €/m²
61 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Spens
2min
2min
1min
13min
Pogledaj oglas →
8
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350 €
8 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
2.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
504.700 €
2.562 €/m²
Četvorosoban
·
197 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.944 €
12 €/m²
162 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.500 €
13 €/m²
Petosoban
·
200 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
1.900 €
19 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
4/12 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 5 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam