Pronađeno
129
oglasa
Sačuvaj pretragu
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100 €
7 €/m²
14 m²
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
16
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
800 €
16 €/m²
Jednosoban
·
50 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
212.200 €
1.396 €/m²
152 m²
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
7
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
670 €
7 €/m²
Petosoban
·
92 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
10 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
226.300 €
3.100 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
143.690 €
2.874 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
5.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.700 €
5.453 €/m²
Garsonjera
·
17 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
10 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
3.362 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
16
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
900 €
16 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
456.000 €
3.707 €/m²
Četvorosoban
·
123 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
9
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
2.000 €
9 €/m²
Četvorosoban
·
213 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
309.000 €
2.711 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
319.300 €
2.683 €/m²
Četvorosoban
·
119 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
4.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
216.600 €
4.165 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
10
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
15
/
11
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
15 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
8/5 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
278.100 €
6.953 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
10. sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
126.000 €
3.600 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
3/6 sprat
Novi Sad
›
Spens
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 4 od 7
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam