Pronađeno
10
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
159.650 €
2.661 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sonsi
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
309.000 €
3.679 €/m²
Trosoban
·
84 m²
Novi Sad
›
Sonsi
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.000 €
1.800 €/m²
45 m²
Novi Sad
›
Šonsi
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
71.300 €
2.300 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
5. sprat
Novi Sad
›
Šonsi
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
86.500 €
2.883 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Šonsi
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
149.000 €
2.709 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Šonsi
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
2.333 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Šonsi
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.500 €
2.371 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Šonsi
4min
6min
2min
41min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
2.417 €/m²
Dvosoban
·
60 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Šonsi
4min
5min
2min
39min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
3.523 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Šonsi