Pronađeno
17
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.200 €
2.631 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Somborska rampa
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.050 €
2.838 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Somborska rampa
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.600 €
2.445 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Somborska rampa
5min
3min
7min
25min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.790 €
2.371 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Somborska rampa
4min
3min
6min
24min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.110 €
2.516 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Somborska rampa
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
303.850 €
3.493 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
Novi Sad
›
Somborska rampa
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
55.170 €
2.122 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Somborska rampa
6min
9min
2min
36min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.144 €
2.140 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Somborska rampa
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
3.448 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Somborska rampa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.799 €
1.059 €/m²
Petosoban
·
284 m²
Novi Sad
›
Somborska rampa
5min
7min
7min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
648.900 €
2.797 €/m²
Petosoban
·
232 m²
Novi Sad
›
Somborska rampa
5min
4min
9min
26min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
6 €/m²
Dvosoban
·
56 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Somborska rampa
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
715.850 €
1.513 €/m²
7 soba
·
473 m²
Novi Sad
›
Somborska rampa
7min
3min
3min
22min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
194.240 €
1.868 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Somborska rampa
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.980 €
2.323 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Somborska rampa
5min
8min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.620 €
2.884 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Somborska rampa
5min
1min
5min
22min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
2.455 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Somborska rampa
6min
7min
10min
27min