Pronađeno
207
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
370.000 €
3.364 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
161.585 €
3.847 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
432.045 €
3.513 €/m²
Petosoban
·
123 m²
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
215.723 €
3.719 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
244.746 €
3.765 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
308.260 €
3.627 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
141.000 €
3.439 €/m²
Jednosoban
·
41 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.9k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
123.600 €
2.943 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
345.250 €
3.753 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
75.190 €
3.418 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.1k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
228.660 €
2.060 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
124.630 €
2.543 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
1/10 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
4.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
123.600 €
4.578 €/m²
Jednosoban
·
27 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
227.650 €
3.502 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
119.480 €
3.514 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.8k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
206.000 €
2.822 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
6/10 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
97.850 €
2.224 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
230.690 €
3.721 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
2.2k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
149.350 €
2.229 €/m²
Dvosoban
·
67 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
4.6k
/
3.3k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
128.750 €
4.598 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
5/9 sprat
Novi Sad
›
Socijalno
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 11
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam