Pronađeno
5
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.8k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.200 €
1.751 €/m²
Četvorosoban
·
200 m²
Novi Sad
›
Širine
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
2.472 €/m²
Trosoban
·
89 m²
Novi Sad
›
Širine
5min
1min
2min
19min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
211.000 €
2.931 €/m²
Četvorosoban
·
72 m²
Novi Sad
›
Širine
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
473.800 €
1.462 €/m²
Četvorosoban
·
324 m²
Novi Sad
›
Širine
Pogledaj oglas →
4.5k
/
2.2k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
928.000 €
4.483 €/m²
Petosoban
·
207 m²
Novi Sad
›
Širine