Pronađeno
52
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.760 €
2.730 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.660 €
2.719 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.240 €
2.719 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.250 €
2.750 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.500 €
2.750 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.520 €
2.722 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
348.900 €
2.266 €/m²
Petosoban
·
154 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
2.258 €/m²
6 soba
·
155 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.000 €
2.831 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.850 €
2.435 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
57.680 €
1.696 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
367.200 €
2.623 €/m²
6 soba
·
140 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.500 €
2.500 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.150 €
2.714 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.155 €
3.143 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
249.000 €
2.349 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.960 €
2.833 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.400 €
2.831 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
5min
6min
2min
20min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.900 €
2.304 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
56.650 €
2.463 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Severni Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 2 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam