Pronađeno
52
4zida
450 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
397.840 €
925 €/m²
9 soba
·
430 m²
Novi Sad
›
Severni Telep
5min
3min
2min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.000 €
1.436 €/m²
Dvosoban
·
55 m²
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.900 €
2.936 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.300 €
2.925 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.750 €
3.183 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.100 €
2.974 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.900 €
2.828 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.700 €
2.813 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.100 €
2.892 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
3.000 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
231.000 €
2.432 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.000 €
2.800 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
999.100 €
2.153 €/m²
464 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.900 €
2.406 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
4min
3min
3min
24min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
84.460 €
3.248 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
4min
1min
17min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
189.700 €
2.831 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
5min
3min
2min
20min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.990 €
2.306 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
138.270 €
2.711 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.930 €
2.729 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Severni Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3
Sledeća →
Koristimo kolačiće za analitiku i poboljšanje iskustva.
Politika privatnosti
Odbijam
Prihvatam